TCL’den Anneler Günü’ne Özel Hediye Önerisi: TCL NXTPAPER 11

Bu yıl 12 Mayıs Pazar günü kutlanacak Anneler Günü yaklaşırken annelerini mutlu etmek için hediye arayışları da başladı. Siz de annenize unutulmaz bir hediye almak istiyorsanız TCL’in NXTPAPER 11 tableti seçim yapmanızı oldukça kolaylaştıracak. Eşsiz göz koruması sunan NXTPAPER 2.0 teknolojisi ile desteklenen TCL NXTPAPER 11 sayesinde anneniz 500 nit’e varan parlaklıkla en aydınlık güneşli bir günde dahi kristal netliğinde görsel bir keyif yaşayabilecek.

Cihazların günlük kullanımında ortalama ekran süresinin arttığından yola çıkan TCL, 2021 yılında kullanıcıların göz sağlığından ödün vermemeleri ve eğlencenin tadını çıkarabilmeleri için NXTPAPER’ı geliştirdi. Yazılım ve donanımdaki yenilikler sayesinde TCL NXTPAPER 2.0, orijinalinden yüzde 150’ye kadar daha parlak ekranlar sunuyor. Bu parlaklık, TÜV mavi ışık azaltma seviyeleri ile sağlanırken ekranlardaki görüntülerde gerçekçi renkler ve derin kontrast korunuyor. Ayrıca, entegre ışık sensörü renk sıcaklığını otomatik olarak ayarlayarak uzun süreli kullanımda gözleri daha fazla koruyor.

Bu tabletin ayrı olarak satılan T-pen kalemi de annenizin not alırken veya çizim yaparken kâğıt ve kalem kullanıyormuş gibi gerçekçi ve pürüzsüz deneyim yaşamasını sağlayacak. Ayrıca tabletin 11 inç 2K ekranı, net ve sürükleyici bir eğlence deneyimi için AI Boost ile daha da geliştirilmiş görselleri sunarken kullanıcılar, 8MP geniş açılı ön kamerası ile görüntülü aramalar yapabiliyor, dört adet hoparlörü ve çift mikrofonu ile sesleri net bir şekilde duyulabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra tablet, annenizin üretkenliğine güç katmak ve daha uzun süre keyifli vakit geçirmesini sağlamak için 8000 mAh’lik devasa bir batarya ile de destekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x