AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş, siyasetin asalet, nezaket, vefa ve dava işi olduğunu belirterek, parti yetkili kurullarının ortaya çıkardığı belediye başkan adaylarının etrafında, yanında hep beraber koşmanın önemli bir sebep ve mesele olduğunu söyledi. Elitaş, Cumhur İttifakı Konya İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı’nda yaptığı konuşmada, 31 Mart’ta Konya’da sandıktan güçlü şekilde çıkacaklarını dile getirdi.